Sníh a vítr lámaly stromy
Špatné počasí dnes ráno a dopoledne komplikovalo dopravu v regionu. Těžký sníh a silný vítr lámal stromy, které padaly na vozovky. Hasiči stromy a větve ze silnic odklízeli celkem dvanáctkrát, nejčastěji na Bystřicku a Novoměstsku. Odstraňování dalších polomů zajišťovaly i místní technické služby.
V porovnání s ostatními okresy regionu byla situace nejhorší na Žďársku. Na vozovkách leželo až deset centimetrů mokrého sněhu. Přesto ráno a dopoledne policie nevyšetřovala žádnou dopravní nehodu, kromě zapadlého kamionu s cisternou u Olešné na Novoměstku. Dopoledne na několik desítek minut také vypadl elektrický proud.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Poplatky pro ČRo a ČT jsou přežité, tvrdí Vondráček. Podle Jakoba chce koalice změny, aby ovládla média
-
Karviná s trestem nesouhlasí. Vedení klubu se odvolalo proti vyloučení z nejvyšší fotbalové soutěže
-
Jak čeští miliardáři ovlivňují fotbal? Příjmy z reklamy svádí ke špinavým transakcím, říká analytička
-
Žalobci nařídili v případu tragédie v Chorvatsku toxikologii. Tři mrtví jsou z obce na Opavsku