Michal Horáček vydal album plné ženských šansonů
V sobotu odpoledne jsme v evergreenech vzpomínali jsme na dobu před čtyřmi lety, kdy si Michal Horáček vymyslel album jen pro ženy. pojal ženský hlas jako samostatný nástroj, pozval známé i méně známé zpěvačky, nechal jim napsat skladby na míru a sám je otextoval. Album plné ženských příběhů pojmenoval Ohrožený druh a myjsme si z něj zahráli Hanu Robinson s doprovodem Richarda Krajča.
Dále jsme gratulovali k narozeninám zpěvákovi anglické populární skupiny Duran Duran: Simon Le Bon se narodil v roce 1958. připomněli jsme i velký úspěch skupiny s písničkou z filmu Vyhlídka na smrt o agentovi 007. Nakonec jsme zavítali na vrchol hitparády v roce 1977. letělo disko a nám zazpívala Věra Špinarová o tom, že má ráda boogie.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka


Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.