Hana Mikulincová

Kontakt: Masarykovo náměstí 42, Jihlava tel.: 567 310 900 mobil: 724 019 182 e-mail: hana.mikulincova@rozhlas.cz

Jak ses dostala k práci v rádiu? Vlezla jsem do přenosového vozu, ze kterého Region kvůli úpravám ve studiu přechodně vysílal. Posluchači si tam mohli v tom týdnu zkusit mluvit do mikrofonu. Mě to moc lákalo. Potom jsem poslala Životopis panu řediteli a přišla na konkurz...

Co jsi dělala před rádiem? Pracovala jsem v bankovnictví, v marketingu nebo jako obchodní zástupce. Po rádiu jsem ale pokukovala pořád a v skrytu duše jsem si přála tam pracovat. Jsem moc ráda, že tu jsem.

Co bys dělala jiného? Bydlela bych se svými blízkými na samotě u lesa ve srubu, měla bych tam spoustu zvířat a každý den bych se toulala přírodou. Večer bych si dala u krbu sklenku vína. A k civilizaci bych se přibližovala jen výjimečně.

Co nejhoršího tě potkalo při práci za mikrofonem? Při prvním živém vstupu ve studiu se mi rozbušilo srdce a hlas mi vylítl do takové výšky, za kterou by se nestyděla ani operní pěvkyně. Co je ale opravdu úplně nejhorší, je sledovat a s kamennou tváří informovat o šílených případech, při kterých umírají nevinní.

A naopak co nejhezčího tě potkalo při práci za mikrofonem? Každý den je pestrý a někdy i dobrodružný. Poznávám spoustu zajímavých a někdy i výjimečných lidí, od kterých získávám nové informace, které pak moc ráda předávám dál.

Oblíbené aktivity aneb Co děláš ve volném čase? Jezdíme s kamarády a našimi ratolestmi na výlety. Chodím na dlouhé procházky se svým psem. Ráda čtu, v létě často plavu, v zimě bruslím a lyžuji.

Znamení: Beran

Všechny články

Stránky

Sledujte nás

Kolegové