Čtvrteční Noční linka: Neplánované zdržení

30. květen 2024

Kdy vás neplánované zdržení přivedlo k nezapomenutelnému zážitku? Jaký nečekaný objev jste udělali během neplánovaného zdržení? Zažili jste někdy zdržení, které vedlo k novému přátelství? Jaké místo jste objevili díky neplánovanému zdržení?

Kdy vám zdržení pomohlo objevit něco, co jste neplánovali? Kdy se vám zdržení na cestě ukázalo jako nečekaný přínos? Neplánovaně se můžeme zdržet ve vlaku, na hranicích, v letadle, na oslavách narozenin, ve frontě, když nám dojde benzín, přesto to může přinést zajímavé zážitky na které se nezapomíná. Ne vždy můsí jít všechno podle plánu, přesto i takové zdržení může být pro náš život přínosem. Zapátrejte v paměti, kdy se zdržení stalo pro váš život přínosem.

Na vaše příspěvky se v dnešní Noční lince z Prahy těší už teď Honza Macoun.

Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

autor: Honza Macoun
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.