Zdeněk Dryšl: Reklama
Chcete být štíhlí? Spolkněte pilulku! I tak by mohla znít nějaká reklama, která slibuje zázraky bez námahy. Právě o takových inzerátech je rozhlasový sloupek Zdeňka Dryšla.
Související
-
Zdeněk Dryšl: Kšeft
Kšeft je kšeft a prodat se to musí - i když se to nepovede. Dnešní rozhlasový sloupek je o fíglech některých nepoctivých hospodských, ze zkušenosti herce Zdeňka Dryšla.
-
Zdeněk Dryšl: Psí víra
Přemýšleli jste někdy o tom, co se honí hlavou vašeho psa? Vnímá pes city stejně jako člověk? A kam až sahá jeho víra? Otázka pro Zdeňka Dryšla a jeho rozhlasový sloupek.
-
Zdeněk Dryšl: Divák
Po prázdninách se do práce vracejí také divadelní herci. Budou mít pro koho hrát? I nad tím se v rozhlasovém sloupku zamýšlí Zdeněk Dryšl.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!
Jan Rosák, moderátor


Slovo nad zlato
Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.