Zahradní traktůrek z velké jarní soutěže Českého rozhlasu už zná majitele! Putuje do Koutů

30. duben 2024

Vítězem velké jarní soutěže roku 2024 a šťastným majitelem zahradního traktůrku VARI se stal Radek Šulc z Koutů na Chrudimsku.

Celý duben jste mohli ve vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu soutěžit o zahradní pomocníky. Hlavní cenou velké jarní soutěže byl zahradní traktůrek v hodnotě 100 tisíc korun. Ten získává Radek Šulc z Koutů na Chrudimsku. Gratulujeme!

O hlavní cenu usilovalo 19 výherců jednotlivých denních kol. V závěrečném slosování se štěstí usmálo na Radka Šulce, kterému z ostravského studia pogratulovali moderátor soutěže Artur Kubica a šéf vysílání Richard Piskala.

„Je to úplný šok. Moc mě to potěšilo, všichni na dílně jsme to tu poslouchali. Je to perfektní. Bude oslava,“ zaznělo od dojatého výherce.

Radek Šulc prozradil, že zahradu mají poměrně velkou, takže traktůrek využijí. A už se těší, že na něm někoho také povozí. Zkusíte to zase za rok i vy?

Takhle probíhalo losování

Hlavní cenu výherci předá náš promotým spolu se zástupcem hlavního partnera soutěže, společnosti Vari, v průběhu května.

Ve vysílání zazněly také užitečné zahradní a kutilské rady a tipy.

autor: djo
Spustit audio