Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

4. prosinec 2021

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Výhry se vztahují k výletům a cestování, soutěží se proto o termohrnky s karabinou, plecháčky i baterky s logem Výletů.

Každý měsíc se navíc ze všech výherců za uplynulý měsíc losuje jeden šťastlivec, který získá hlavní cenu. Víkendový pobyt v lázních nebo hotelu může čekat třeba právě na vás!

VELKÁ MĚSÍČNÍ VÝHRA NA PROSINEC: 

Poukaz na pobyt pro dvě osoby na jednu noc se snídaní v zámeckém hotelu Maxmilian Lifestyle Resort na Zámku Loučeň ve Středočeském kraji – s volným vstupem do zámeckého parku, včetně unikátního labyrintária, s prohlídkou zámku v doprovodu člena knížecí domácnosti a s volným vstupem do hotelového bazénu a sauny

Soutěžní otázka:

O tomto víkendu navštívíme ve Výletech dvě muzea. Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni a Muzeum čertů v Úštěku. Napadlo vás ale někdy, které muzeum je u nás tím úplně nejstarším?

 

A) Národní muzeum v Praze

B) Slezské zemské muzeum v Opavě

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS. Ze všech došlých správných odpovědí je každý víkend vylosováno 5 výherců, kteří obdrží malou výhru. Jména těchto výherců jsou oznámena ve vysílání následující sobotu a neděli. Na konci měsíce je pak ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží hlavní cenu.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Světelný labyrint a zámek Loučeň

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. Vyberte si kraj a nechte se inspirovat, kam vyrazíte na výlet.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.