Pondělní Noční linka: Plody léta

16. srpen 2021

Co vše jste letos nasbírali a vypěstovali? A čemu se v přírodě a nebo na vašich zahrádkách dařilo nejvíce? Poničil nějakou úrodu letošní chladný květen? Houbařili jste, či ještě houbaříte? Chodili jste také na borůvky? A co jste vše zavařili, zamrazili a enbo ansušili? Na co jste velmi pyšní?

Otázka smyslu života trápí lidstvo od pradávna. Každý si už ji někdy položil a každý má V létě většina z nás chodí ráda do lesa a také na procházkách v přírodě můžeme nasbírat a natrhat plody letošní sezóny. A také mnozí máte své vlastní zahrádky a tak pěstujete a šlechtíte a pracujete a pak se atké doufám radujete a sklízíte a různými způsoby konzervujete. Tak jak je to u vás letos?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...