Až třicet kilometrů navíc – sjet nebo najet na dálnici u Humpolce ve směru na Brno teď není možné
30. duben 2024 06:30
Kolem třiceti kilometrů si najedou řidiči, kteří budou chtít sjet z dálnice D1 u Humpolce. Od pondělí je tam uzavřený exit v brněnském směru.
Na dálnici ve směru na Brno není možné u Humpolce ani najet. Exit v brněnském směru je uzavřený kvůli výstavbě kruhového objezdu, který tam má udělat dopravu bezpečnější.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚Neviditelná‘ krizová linka dostala od státu 22 milionů na navýšení kapacit. Podle resortu stačilo požádat
-
Trochu Beyoncé, trochu Menšík, 100 % miss sympatie. Fenomén Ewa, vládkyně popu se silným vzkazem
-
Tichá operace vlády. Istanbulská úmluva padá pod stůl, Babišův neoblíbený úřad nedostane dotaci
-
Vláda vytváří zmatek, aby politicky ovládla ČRo a ČT. Budeme obstruovat, slibuje Rakušan