Změny ve vysílání Českého rozhlas Vysočina po dobu mimořádné situace

18. březen 2020

Český rozhlas Vysočina v posledních dnech upravuje strukturu svého vysílání podle aktuálních potřeb jako reakci na nákazu nemocí COVID-19.

V té souvislosti jsme zkrátili Písničky pro Vysočinu obvykle vysílané od 12:00 – 13:00 na půl hodiny, tedy 12:30 – 13:00 hodin.

V dopoledním bloku jsme dočasně zastavili Poradnu (09:30 – 10:00), v jiném režimu vysíláme dopolední rozhovory po 11. hodině.

Dechovka, Radiobazar

Dechovky pro Vysočinu (17:00 – 18:00) vysíláme standardně, dočasně jsme zrušili Radiobazar (18:00 – 19:00). V tomto čase vysíláme informační speciál v koordinaci s ostatními stanicemi Českého rozhlasu. Proto vás žádáme, neposílejte inzeráty přes náš web, SMS zprávy ani nevolejte do studia.

V našem vysílání se po celý den střídají jen dva moderátoři – Hela Dvořáková a Martin Vašíček. To je též z krizových důvodů, chceme, aby se v redakci potkávalo co nejméně lidí. Po dvou týdnech moderátory vyměníme.

Až krizová situace pomine, vrátíme se zpět ke standardnímu vysílání a znovu uslyšíte své oblíbené hlasy.

autor: mik
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Současná Británie lichotivě i nelichotivě

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

Jiná Británie

Jiná Británie

Koupit

Aktuální sonda do britské společnosti. „Většina lidí při podpoře brexitu nemyslela na peníze z EU nebo celkově na ekonomiku. Měli strach z imigrace a znělo jim v uších prázdné heslo: „Chceme zpátky svoji zemi,“ říká v knize šéf cornwallské regionální správy John Pollard.