Petr Hladík: Být trendy

6. listopad 2023

Člověk přirozeně sleduje, co se děje kolem něj, a samozřejmě zachytává i různé nové společenské trendy. Něco jiného je ale ty novoty přijímat za své - tak jak o tom mluví Petr Hladík.

autor: Petr Hladík
Spustit audio

Související

  • Petr Hladík: Překladač

    Umělá inteligence možná nahradí člověka v mnoha oborech. Třeba v psaní nebo překladech textů. Výsledky tohoto úsilí za chvíli s nadhledem posoudí rozhlasový sloupek.

  • Petr Hladík: Chov slepic

    Chov slepic začíná být opět populární a týká se to i lidí, kteří bydlí ve městech. Ano! Slyšíte správně, slepice se dají chovat třeba i na balkoně.

  • Petr Hladík: Dát se do řeči

    To jsme si ale pěkně popovídali, mohl si říct Petr Hladík po nečekaném setkání ve vlaku. O zážitek se s vámi podělí v rozhlasovém sloupku.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...