Obávaný Dům na půli cesty v Heleníně nevyroste
Plánovaný Dům na půli cesty v Jihlavě - Heleníně nevznikne. Regionu to dnes potvrdil předseda občanského sdružení Heřmánek Jaromír Volný.
Sdružení chtělo z bývalého lazaretu vystavět zázemí pro mladé lidi, kteří se ocitli v těžké životní situaci a potřebují pomoci sehnat zaměstnání nebo se naučit domácí práce. Helenínští byli ale od začátku proti a dokonce sepsali i petici, aby se dům nestavěl. Jaromír Volný Regionu řekl, co je tím pravým důvodem, proč od nápadu Heřmánek upustil.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
V Chorvatsku se srazily dvě lodě. Nehodu nepřežili tři Češi, jeden člověk se pohřešuje
-
Babi, všechno bude dobré, říkávají vnučky. Starostka pečuje o děti zesnulé dcery i ochrnutého partnera
-
VAR poprvé v hlavní roli. Rozhodčí na mistrovství světa zrušil žlutou kartu, potrestal simulanta
-
Ministerstvo otočilo. Elektromobily mohou dál jezdit na českých dálnicích bez poplatků