Nezletilci ochutnávali alkohol
V podniku pro mládež ve Žďáru nad Sázavou nalévali mladistvým a nezletilým alkohol. Zjistili to strážníci a policisté při společné namátkové kontrole restaurací. Mezi návštěvníky byla i 15-ti letá dívka, u které policie zjistila víc než jedno promile alkoholu v krvi.
"Nezletilce jsme předáváli na místě rodičům, mladistvé, kteří v restauraci požívali alkohol, předáme sociálnímu odboru. Personál, který alkohol podal, dostal pokutu." Mezi hosty restaurace byla i jedna čtrnáctiletá dívenka. Její rodiče nevěděli, kde je. Údajně jim řekla, že bude u kamarádky. "Dívku jsme předali do rukou otce," dodal bez dalších komentářů vedoucí strážník Kunc.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚Neviditelná‘ krizová linka dostala od státu 22 milionů na navýšení kapacit. Podle resortu stačilo požádat
-
Trochu Beyoncé, trochu Menšík, 100 % miss sympatie. Fenomén Ewa, vládkyně popu se silným vzkazem
-
Tichá operace vlády. Istanbulská úmluva padá pod stůl, Babišův neoblíbený úřad nedostane dotaci
-
Boj s oligarchií obnovuje pocit spravedlnosti. Není za tím ekonomická racionalita, říká maďarský ekonom