Policisté udělali přítrž technopárty v Meziříčku
Po letech, kdy místní obyvatelé musejí snášet pořádání techno-akcí ve Skalákově mlýně, mezi Meziříčkem na Třebíčsku a Krasonicemi na Jihlavsku, policie o uplynulém víkendu konečně zasáhla.
Zásah přinesl ovoce. Celkem 23 zadržených zdrogovaných a opilých řidičů, policisté na místě zadrželi i hledaného člověka a po stížnostech místních lidí zprůjezdnili silnici mezi Meziříčkem a Krasonicemi, která byla obležená auty a spícími účastníky technopárty. Takto to popisovala obyvatelka Meziříčka paní Alena: „Když jedete do Krasonic, tak tam prostě neprojedete. Takhle na vás padají ti opilí, prostě podivný lidi.“
Po upozornění místních obyvatel policisté zjistili, že dochází také k porušování obecní protihlukové vyhlášky. Udělili kauce ve výši 70 tisíc korun a zdokumentovali hlasitou hudební produkci, která probíhala i po dvaadvacáté hodině. Záznamy o porušení protihlukové vyhlášky teď půjdou na příslušný správní úřad, což je v tomto případě Městský úřad Moravské Budějovice. Ten se má konečně o co opřít a může začít udělovat pokuty.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚Žádný filozof, ale tvrdý manažer.‘ Po třech měsících od návratu k moci víme, jaký Babiš vládne
-
Ukrajina zasáhla ropný uzel na jihu Ruska. Jedná se o jeden z největších v regionu
-
Kosatík: Bez Beneše by nebylo Československo a v roce 1938 naopak bylo. Nebyl rváč, Masaryk by řval
-
ONLINE: Írán chce jednat, řekl Trump. ‚Na dohodu ale zatím není správný čas‘