Jackson 5, Stanislav Hložek nebo Fleret
V úterních Odpoledních evergreenech se v soutěži Česko zpívá představil David Pražák z Brtnice. Matěj Ruppert, zpěvák skupiny Monkey Business dnes slaví 35. narozeniny – před nedávnem jste jej mohli vidět v cyklu České televize „Nevinné lži“, kde hrál automechanika a sekundoval Vojtovi Dykovi.
Členové kapely Monkey Business spolu hrají již třináctým rokem a začátkem března vyšlo jejich nové album „Happiness of Postmodern Age“.
Děti z jihlavské mateřské školy nám ujasnily kdo to byl krejčí (Stanislav Hložek – Krejčí) a prostor dostala i kapela Jackson 5, jeden z bratrů Michaela Jacksona, Marlon Jackson má dnes šestapadesát.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor

Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.