Dukla Jihlava doma podruhé prohrála s Kladnem. Stav finále první ligy je vyrovnaný

22. duben 2021 20:05

Dukla Jihlava na Horáckém zimním stadionu podruhé za sebou podlehla Kladnu. Zápas skončil v prodloužení se skórem 1:2.

Stav finálového duelu první hokejové ligy mezi Duklou Jihlava a kladenskými Rytíři je po čtyřech zápasech vyrovnaný. Dvakrát Jihlava vyhrála na kladenském ledě, Kladno v plné míře svému soupeři výsledky vrátilo.

Čtvrteční podvečerní zápas na Horáckém zimním stadionu byl první dvě třetiny bezbrankový. Ve 44. minutě se trefil Jaromír Jágr a Dukla 16 sekund před koncem utkání vyrovnala.

V prodloužení v čase 62:48 po přečíslení skóroval kladenský Adam Kubík a zápas tím skončil.

Na další finálové utkání se oba týmy stěhují zpět na kladenský zimní stadion. K vítězství ve finále jsou potřeba čtyři výhry.