O pořadu Dobré odpoledne

Po 14. hodině v bloku Dobré odpoledne vás čekají české písničky a spousta zajímavých informací.

To vše v úhledném balíčku s názvem Dobré odpoledne. Vaším pravidelným průvodcem je moderátor Martin Vašíček.

Aktuální seznam hostů najdete zde.

Po 18. hodině vysíláme inzertní pořad Radiobazar. Máte-li doma starou skříň nebo kola od traktoru, neváhejte ani minutu. V Radiobazaru prodáte všechno. Záznamy pořadů z posledního měsíce jsou v iRADIU.

Další pořady

  • Oldies jako na dlani

    Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.

  • Na cestě

    Je dávnou specialitou naší malé země, že o víkendech vyrážejí z měst trampové s nabalenými usárnami, teletinami, krosnami či prostě baťohy a směřují do přírody.

  • Cesta k uzdravení

    Příběhy medicíny podle skutečných událostí s předními lékaři Česka. Hlavní linkou pořadu jsou příběhy pacientů, jejich cesta k uzdravení pod dohledem ošetřujícího lékaře.

  • Česká dvanáctka

    Hitparáda nových českých písniček populární hudby.