Vyhrajte v našem vysílání knihu. Poslouchejte v neděli odpoledne

23. prosinec 2019

Ve vysílání Českého rozhlasu Vysočina můžete vyhrát knížku. Soutěž probíhá v neděli odpoledne po čtrnácté hodině.

Český rozhlas Vysočina lehce prověří vaše znalosti z literatury a za odpověď můžete vyhrát knihu.

„Soutěž probíhá v neděli po 14. hodině. Představíme vám knihu, kterou lze ten den vyhrát. Moderátor následně vyzve posluchače, aby volali a soutěžili. Dostanou jednoduchou otázku, která už je zodpovězena v tom samém vstupu moderátorem,“ dodal vedoucí vysílání Zdeněk Koudelka.

AKTUÁLNÍ VÍKEND -  neděle 29. prosince

V neděli 29. prosince soutěžíme o knihu Stiny Jackson Stříbrná cesta.

Stříbrná cesta je mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky (jen ve Švédsku se za jediný rok prodalo téměř 300 000 výtisků!), za který získala nejen ocenění pro nejlepší krimi roku, ale i prestižní Glass Key, čímž se zařadila do společnosti takových jmen jako Stieg Larsson či Jo Nesbo. Ve vzdálené části severního Švédska zmizela před třemi lety z autobusové zastávky dospívající Lina. Její otec Lelle obviňuje z tragédie především sám sebe a den co den horečně prohledává okolí silnice zvané Stříbrná cesta, kde byla Lina viděna naposledy. Mezitím se do místního odlehlého domu přistěhuje k podivínskému Torbjörnovi jeho nová přítelkyně se sedmnáctiletou dcerou Mejou. A osudy Lelleho a Meji se protnou tak, jak by si nikdo nedokázal představit… Stříbrná cesta je thriller o hranicích dobra a zla, normality a vyšinutí, který je stejně úzkostný a melancholický jako cáry mlhy na opuštěné silnici.

Stříbrná cesta, kniha
autor: mik
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kolekce krátkých rozhlasových her přinášejících nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona.

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

15 případů Sherlocka Holmese

15 případů Sherlocka Holmese II.

Koupit

15 skvělých klasických případů Sherlocka Holmese, Případ Codex Euricianus, Případ s Lví hřívou, Případ s motýly Hilesia, Případ s Homo ludens a další v podání vynikajícho Miloše Kopeckého a neméně báječho sekundanta Vladimíra Ráže.