V historickém centru Velkého Meziříčí se nebude parkovat
Radní Velkého Meziříčí počítají s výstavbou nového odstavného parkoviště v bývalém areálu firmy Svit. Celou dopravu v centru města čekají velké změny.
Podle starosty Velkého Meziříčí Františka Bradáče zřejmě dojde k úplnému otočení systému dopravy přes náměstí. "Na náměstí by se vjíždělo z druhé strany, než je tomu dnes. To znamená od Brány a vyjíždělo by se ulicí Vrchoveckou," upřesňuje Bradáč.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Dušek nesouhlasí s Havlovou. ‚Doplnění radních knihovny bylo legálně správně,‘ odmítá kritiku
-
Kongresman: Šampionát v době Trumpa je tragédie. Nemůžu Čechům zaručit, že nebudou terčem ICE
-
‚Používají je ministři i soudci.‘ O Dozimetru svědčí muž, který obžalovaným zařizoval šifrované telefony
-
Nábor nových rekrutů a omezení závislosti na USA. Německá armáda se rychle modernizuje