O analogový signál přijde na Vysočině většina domácností.
Na Vysočině dnes definitivně končí analogové televizní vysílání. Od zítřka už budete přijímat signál pouze digitálně.
Vysílání analogu vypínají tři hlavní vysílače: Javořice na Jihlavsku, Strážiště u Pacova a Klučovská hora u Třebíče. Vysílání bude zhruba o čtyři měsíce prodlouženo pouze v Brtnici na Jihlavsku. "O analogový signál každopádně přijde velká většina domácností," říká tiskový mluvčí projektu digitalizace Tadeáš Novák. Podrobnější informace o přechodu na digitální televizní vysílání najdete na www.digitalne.tv
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Kongresman: Šampionát v době Trumpa je tragédie. Nemůžu Čechům zaručit, že nebudou terčem ICE
-
‚Používají je ministři i soudci.‘ O Dozimetru svědčí muž, který obžalovaným zařizoval šifrované telefony
-
Nábor nových rekrutů a omezení závislosti na USA. Německá armáda se rychle modernizuje
-
Vědci objevili poklad v podobě mamutí DNA. Odkryly jim ho zmrzlé veverčí výkaly