Nedělní Noční linka: Překonání vlastních limitů

14. duben 2024

Dovolte nám, abychom vás pozvali na speciální večer plný inspirace a motivace v naší Noční lince. Tentokrát se zaměřujeme na témata odvahy, síly vůle a překonávání vlastních limitů. Chceme s vámi sdílet příběhy lidí, kteří se postavili svým obavám a dokázali nemožné.

Mysleli jste někdy, že něco nedokážete, a nakonec jste mile překvapili sebe i okolí tím, že jste to dokázali? Přijďte s námi prozkoumat, co všechno je možné, když věříme v sebe samé a odvážíme se krok za krokem jít za svými sny.

Co vás motivovalo k tomu, abyste se postavili svému strachu? Jak jste se cítili, když jste překonali svůj strach a dosáhli svého cíle? Noční linka - místo, kde se dnes večer snoubí odvaha a víra v sebe sama.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.