Nedělní Noční linka: Pod hvězdami s maminkami

12. květen 2024

Vstupte s námi do útulného světa Noční linky, kde se dnes budou zpovídat srdce plná vzpomínek na maminky. V tento Den matek nám dovolte otevřít dveře do našich rodin, abychom s vámi sdíleli dojemné momenty spojené s našimi maminkami. 

Jaký je ten nejdojemnější okamžik, který jste s maminkou zažili? Jaký vliv měla na vaše životní rozhodnutí a hodnoty? Jak vám vaše maminka ukázala lásku a podporu v těžkých chvílích?

Jaké lekce jste se od své mamky naučili? Jaké jsou vaše nejoblíbenější rady a moudra, která vám mamka dávala? Jaké rituály nebo tradice jste si s maminkou vytvořili a jsou pro vás důležité? Jak se měnil váš vztah postupem času?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.