Na Vysočině napadl první sníh
Na Vysočině dnes začalo sněžit. Problémy nadělaly první sněhové vločky zejména na Žďársku. Silničáři vyjeli po půlnoci, v terénu měli 34 sypačů. V letošní zimě je to první větší zásah.
Hostem Událostí regionu byl meteorolog Mojmír Martan.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚Neviditelná‘ krizová linka dostala od státu 22 milionů na navýšení kapacit. Podle resortu stačilo požádat
-
Trochu Beyoncé, trochu Menšík, 100 % miss sympatie. Fenomén Ewa, vládkyně popu se silným vzkazem
-
Tichá operace vlády. Istanbulská úmluva padá pod stůl, Babišův neoblíbený úřad nedostane dotaci
-
Vláda vytváří zmatek, aby politicky ovládla ČRo a ČT. Budeme obstruovat, slibuje Rakušan