Už jako chlapec mladý a nesmělý jsem toužil po práci v rádiu. Ještě za dob stanice Hvězda jsem si vysnil imaginární stanici Slunce, nad jejímž programem jsem "bděl".
Mé sny se mi splnily v roce 1995, kdy jsem začal spolupracovat s dnes již neexistujícím rádiem v Praze, které v té době vlastnil hudební skladatel Karel Svoboda a kameraman Miroslav Ondříček. Vysílací studio bylo v Paláci kultury a já dodnes vzpomínám na Silvestra, kdy jsme se všichni sešli v "práci" a ze střechy Paláce pozorovali půlnoční petardy nad Prahou.
V Českém rozhlase se s posluchači setkávám od března 2013 a to hlavně během víkendů, kdy se snažím rozdávat z vln Regionu nejen informace, ale také příjemnou pohodu a náladu.
Všechny články
-
Hudba jako poslání: Lenka Filipová o rodině, folklóru i Eurovizi
Jeden z velkých hitů Lenky Filipové se jmenuje „Zamilovaná“. Ona sama se narodila na svátek Valentýna.
-
Dechovky pro Vysočinu – 10. 6. 2025
Dechovky pro Vysočinu – 10. 6. 2025
-
Dechovky pro Vysočinu – 8. 6. 2025
Dechovky pro Vysočinu – 8. 6. 2025
-
Písničky pro Vysočinu – 8. 6. 2025
Písničky pro Vysočinu – 8. 6. 2025
-
Dechovky pro Vysočinu – 7. 6. 2025
Dechovky pro Vysočinu – 7. 6. 2025
-
Písničky pro Vysočinu – 6. 6. 2025
Písničky pro Vysočinu – 6. 6. 2025
-
Valašské království má i svoje letadlo, říká Pavel Zedníček
Pavel Zedníček má na svém kontě stovky filmových i televizních rolí, více než na jméno Pavel slyší na oslovení Čmaňa.
-
Válka na Ukrajině rozděluje nejen národy, ale i rodiny, říká spisovatelka Alena Machoninová
České centrum Vídeň, ve kterém rozhovor vzniknul, spolupořádalo festival Literární jaro v Centrope.
-
Dechovky pro Vysočinu – 2. 6. 2025
Dechovky pro Vysočinu – 2. 6. 2025
-
Dechovky pro Vysočinu – 30. 5. 2025
Dechovky pro Vysočinu – 30. 5. 2025
Stránky
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- následující ›
- poslední »