Jihlavští fotbalisté se museli spokojit s bodem
FC Vysočina remizovala na domácím hřišti s pražskými Bohemians. V 5. kole druhé fotbalové ligy přivítali jihlavští fotbalisté před vlastním publikem poslední tým tabulky, porazit ho ale nedokázali. Naopak ještě minutu před koncem s ním prohrávali 0:1.
Jihlavští fotbalisté měli od začátku převahu a dostávali se i do šancí, v koncovce ale pokaždé zklamali. Obraz hry se neměnil ani po změně stran. FC Vysočina se dál tlačila do útoku, hosté naopak trpělivě čekali na chybu a dočkali se v 80. minutě. Na jihlavského gólmana se řítila hned trojice Pražanů a tím kdo celou úspěšně zakončil byl Michal Lesák. Alespoň bod za remízu vydřela FC Vysočina v samotném závěru, na centr Jiřího Lišky si v 90. minutě naběhl Radek Sionko a hlavou vyrovnal na konečných 1:1. Po pěti odehraných kolech zůstává Jihlava na jedenáctém místě druholigové tabulky.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka
-
Odkaz blahořečených kněží? Některé věci mají takový smysl, že pro ně stojí vytrvat až do smrti, říká teolog
-
Vědkyně: Odmítače nepřesvědčíte. Změna klimatu je vážná, ale strach nám nepomůže
-
V panelovém domě v Toužimi vybuchla neznámá látka. Dva lidé jsou zranění, jeden vážně