Jihlavští fotbalisté remizovali s Teplicemi 1:1

19. duben 2013
Zprávy z

Fotbalisté Jihlavy jsou znovu o krok blíž záchraně v první lize. Ve 24. kole vyválčili cenný bod, když v pátek doma remizovali s Teplicemi 1:1. Severočechy poslal v utkání do vedení Mahmutovič. Domácí Jihlava ale dvě minuty před koncem zápasu vyrovnala. Hrdinou večera se stal mladý jihlavský záložník Jan Kliment.

„Trenér při střídání vyloženě neříkal, že mám vstřelit gól, ale že se mám pokusit s tím něco udělat, že je ještě dost času,“ říkal po utkání s úsměvem jediný jihlavský střelec.

Jan Kliment vyběhl na trávník v 83. minutě a o chvíli později v 88. vyskočil nejvýš na rohový kop Lukáše Vaculíka a překonal teplického gólmana. Jihlava tak díky premiérové trefě mladého záložníka získala důležitý bod a v tabulce jí patří i nadále osmé místo. V úterý odehraje Vysočina odložený duel v Ostravě, v pátek ji čeká zápas na půdě pražské Sparty.