Herec a seriálový četník Zdeněk Junák naladí posluchače Českého rozhlasu Vysočina na klidnou vlnu

20. březen 2020

Spojit a v daný okamžik uklidnit generaci seniorů v těchto nelehkých momentech. Působit proti trudomyslnosti a zajistit této skupině posluchačů, která nemá vždy přístup na internet a sociální sítě, vzájemný kontakt mezi sebou – to si klade za úkol společný pořad regionálních stanic Českého rozhlasu Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem.

Posluchači si mohou s moderátorem pořadu, který je optimistou a nosičem pozitivní energie (koneckonců bývalý seriálový četník, o kterého se lze v těžkých chvílích opřít) – popovídat, sdělit mu, jak danou situaci snášejí a zároveň poslat vzkaz spolu s písničkou napříč celou republikou svým dětem, vnoučatům, kamarádům a známým.

Spojili jsme se v těchto těžkých chvílích, abychom byli napříč republikou spolu – všechny regionální stanice Českého rozhlasu jako jeden tým. A všichni naši posluchači společně táhli za jeden provaz proti chmurným myšlenkám.

Nalaďte si od pondělí 23. března v čase 9:04-10:00 pořad Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem. Do studia můžete volat na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail srdcovky@rozhlas.cz.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.