Fotbalisté Jihlavy porazili pod vedením nového trenéra Slovácko

29. listopad 2013
Zprávy z

Fotbalisté Jihlavy se posunuli z posledního místa prvoligové tabulky. V předehrávce 16. kola Gambrinus ligy přehráli Slovácko 2:1. Vítězné branky domácích dali v první půli obránci Tomáš Marek a Petr Tlustý.

Nový trenér Jihlavy Petr Rada, který na lavičce vystřídal Františka Komňackého, mohl být se svou premiérou spokojený: „Tak myslím si, že ty dva góly do toho prvního poločasu, když jsme je dali, tak jsme dohráli první poločas pod kontrolou.“

S druhou půlí byl nový kouč Jihlavy spokojený o něco méně: „Jsem nespokojen se vstupem do druhého poločasu, kdy jsme se koncentrovali na obranu. To si myslím, že kdekoliv bychom tak hráli, tak by nás soupeř potrestal. Zaplať Pán Bůh, že nás soupeř potrestal jen jednou branku,“ uzavřel nový kouč.

Ve druhém poločase nakonec Slovácko jen snížilo, když se prosadil Jiří Valenta. Premiéra Petru Radovi vyšla, Vysočina porazila Slovácko 2:1.