Velká letní soutěž o elektrokolo s Českým rozhlasem Vysočina

1. červenec 2020

Chtěli byste elektrokolo, které normálně stojí 60 tisíc korun? Zapojte se do naší velké letní soutěže a máte ho takříkajíc na dosah ruky.

Hrajeme o elektrokolo! Jak se do soutěže přihlásit? Stačí vyplnit formulář na této stránce a potvrzením údajů jste v soutěži.

Cesta k elektrokolu za 60 tisíc korun není složitá. Stačí poslouchat pozorně naše vysílání a čekat na zavolání moderátora. Několikrát denně totiž vylosuje z přihlášených soutěžících jednoho, kterému zavolá.

Valeč – Dukovany

Po správně zodpovězených otázkách týkajících se aktuálního vysílání může posluchač tipovat, za jak dlouho projede moderátor Jarda Hypochondr cestu ze zámku Valeč k Jaderné elektrárně Dukovany. Kdo se trefí nejpřesněji, vyhraje elektrokolo. Cesta je dlouhá 15,3 kilometru.

Mapa, Dukovany

Důležité je se zaregistrovat na našem webu – níže vyplnit formulář, jinak není možné soutěžit.

Další ceny

Kromě zmíněného elektrokola máme i další hodnotné ceny. Je to wellness pobyt v hotelu Zámek Valeč a také zážitkový pobyt v pivovaru filmových Postřižin Dalešice.

Soutěž na Českém rozhlase Vysočina začíná 1. července 2020, vítěze vyhlásíme 7. srpna 2020.

autor: mik
Spustit audio

Letní soutěž o elektrokolo

Zásady ochrany osobních údajů k nahlédnutí zde.

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.