Velká letní soutěž o elektrokolo s Českým rozhlasem Vysočina

1. červenec 2020

Chtěli byste elektrokolo, které normálně stojí 60 tisíc korun? Zapojte se do naší velké letní soutěže a máte ho takříkajíc na dosah ruky.

Hrajeme o elektrokolo! Jak se do soutěže přihlásit? Stačí vyplnit formulář na této stránce a potvrzením údajů jste v soutěži.

Cesta k elektrokolu za 60 tisíc korun není složitá. Stačí poslouchat pozorně naše vysílání a čekat na zavolání moderátora. Několikrát denně totiž vylosuje z přihlášených soutěžících jednoho, kterému zavolá.

Valeč – Dukovany

Po správně zodpovězených otázkách týkajících se aktuálního vysílání může posluchač tipovat, za jak dlouho projede moderátor Jarda Hypochondr cestu ze zámku Valeč k Jaderné elektrárně Dukovany. Kdo se trefí nejpřesněji, vyhraje elektrokolo. Cesta je dlouhá 15,3 kilometru.

Mapa, Dukovany

Důležité je se zaregistrovat na našem webu – níže vyplnit formulář, jinak není možné soutěžit.

Další ceny

Kromě zmíněného elektrokola máme i další hodnotné ceny. Je to wellness pobyt v hotelu Zámek Valeč a také zážitkový pobyt v pivovaru filmových Postřižin Dalešice.

Soutěž na Českém rozhlase Vysočina začíná 1. července 2020, vítěze vyhlásíme 7. srpna 2020.

autor: mik
Spustit audio

Soutěž o elektrokolo Českého rozhlasu Vysočina

Letní soutěž o elektrokolo

Zásady ochrany osobních údajů k nahlédnutí zde.

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová