Vánoční vysílání Českého rozhlasu Vysočina

22. prosinec 2020

Děkujeme, že se můžeme stát součástí vaší vánoční domácí pohody. Nachystali jsme muziku, recepty a trochu té legrace.

Vánoce jsou svátky plné fantazie, pradávného tajemství a také dětské představivosti. Právě ta je bohatě obsažená ve vánočních pohádkách, které vysíláme každý den. 

Čtěte také

K tomu se vás denně snažíme potěšit příjemnou hudbou a celou řadou vánočních příběhů, drobných i větších.

Celý obsah našeho vánočního vysílání včetně receptů najdete na jediném místě. S titulkem Vánoce ve vašem rádiu je přístupné také z hlavní stránky našho webu.

Štědrý den a vánoční svátky

Na Štědrý den po vás po 14. hodině čekají Vánoční Pochoutky. Vařit bude Jiřina Bohdalová a Jiří Strach. Po 16. hodině vás čekají Hvězdné návraty s ukázkami z pohádek a po 17. hodině pásmo českých koled. O hodinu později zařadíme do programu Českou mši vánoční od J. J. Ryby.

Na Boží hod vás odpoledne čekají další Vánoční Pochoutky, tentokrát s Ivou Janžurovou a Sabinou Remundovou. Po 17. hodině to budou Pohádkové písničky a po 19. hodině vánoční speciál Tady to znám s hostem Lucií Bílou.

Vánoční program vás čeká i na sv. Štěpána 26. prosince.

Silvestr

Poslední den roku – Silvestr – bude také plný zábavného programu. Po 13. hodině přivítáme Luďka Sobotu. O hodinu později budou Silvestrovské Pochoutky. Do studia přijdou Jan Rosák, Pavel Zedníček a Petr Vondráček.

Po 19. hodině vás čeká pořad Na větvi s Halinou a hosty Martou Vančurovou a Vlastimilem Harapesem a po 20. hodině v pořadu Slavné dvojice lékaři David a Ivan Netukovi.

autor: mik
Spustit audio