Třebíčtí hokejisté ztratili vyhraný zápas

24. září 2010

Prvoligová Horácká Slávia Třebíč odmítla vítězství. Na ledě Hradce Králové vedla ve středu po druhé třetině o dvě branky, a ještě deset minut před koncem svítil na ukazateli skóre stav 5:4 v její prospěch, nakonec ale prohrála 5:7. V závěru utkání totiž třebíčtí hokejisté několikrát zbytečně faulovali a dostali tak soupeře do sedla.

"Byly to fauly za oplacení, které nic neřeší. Tím jsme soupeři dali do rukou zbraň a on toho dokonale využil. Dnes jsme zaplatili za svou nekázeň. Měli jsme vítězství na dosah a nakonec domů jedeme s porážkou," zlobil se na své svěřence třebíčský trenér Josef Horešovský. Horácká Slávia zůstává na posledním místě tabulky se sedmi bodovou ztrátou na třináctý Písek. První jsou České Budějovice.

Ve středu se hrálo také další kolo druhé hokejové ligy. Havlíčkův Brod zvítězil vysoko 9:0 v Táboře, Pelhřimov doma porazil Příbram 5:3, Žďár nad Sázavou rozstřílel Strakonice 6:0 a Velká Bíteš doma podlehla Chrudimi 1:2.