Sobotní Noční linka: S kým byste se v tomto roce rádi setkali?

9. leden 2021

Říká se, že lidi bychom si do svého života měli vybírat. S kým byste se v letošním roce, pokud by to bylo možné, rádi setkali? Byla by to nějaká slavná osobnost, které si vážíte? Nebo někdo z vaší rodiny, s kým jste se z nejrůznějších důvodů dlouho neviděli? 

Slavný zpěvák, legendární sportovec nebo oscarová herečka! Mít sen potkat někoho z nich, někoho významného a slavného, má jistě nejeden z nás. Pokud by to šlo zařídit, koho ze slavných byste rádi poznali? A možná ani tak netoužíte po setkání se známou osobností, ale třeba s někým z vaší rodiny, s kým jste se dlouho neviděli, možná dotyčná osoba odešla do zahraničí, odstěhovala se do jiného města, nebo vás rozdělila nějaká neshoda, kterou se dysi dávno nepodařilo vyřešit a zůstala z toho mnohaletá rozluka, nedorozumění a smutek na duši. Tak koho byste letos rádi potkali právě vy?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?