Realitní makléřka: S prodejem nebo nákupem nemovitosti je vždycky spjatý zajímavý příběh

30. červenec 2021

Hostem pátečního Dobrého dopoledne byla realitní makléřka Pavla Doležalová. Hela Dvořáková se ptala na ceny nemovitostí a také vyhlídky celého trhu.

Situace na realitní trhu je i přes pandemii, kterou stále procházíme, poměrně složitá. Ceny nemovitostí se vyšplhaly velmi vysoko. „Cítím ale lehké ochlazení toho trhu, spousta lidí oddaluje nákup nemovitosti právě z důvodů vysokých cen,“ řekla Pavla Doležalová.

Prodej realit není jen obchod, je to i příběh každého zákazníka, jak prodávajícího, tak kupujícího. „Jsem s nimi v kontaktu často několik měsíců, než se celý obchod uzavře a poslouchám jejich příběhy.“

Celý rozhovor si poslechněte v přiloženém audiu.

autoři: Hela Dvořáková , mik | zdroj:
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.