Pršelo štěstí! Vítězka Velké jarní soutěže si převzala zahradní traktůrek, radost z něj měl i syn

19. květen 2022

Vítězkou Velké jarní soutěže se stala Gabriela Hanáková z Brna-Žebětína, kam jsme jeli traktůrek Vari RL 102 H za deštivého počasí předat.

Předání zahradního traktůrku v Brně-Žebětíně

Měsíc duben se na našich rozhlasových vlnách nesl v duchu soutěže o zahradní traktůrek. Všichni soutěžící, kteří správně odpověděli v jednotlivých kolech (těch bylo celkem 19), vyhráli zahradní nářadí a také roční předplatné časopisu Zahrádkář. A zároveň byli zařazeni do slosování o hlavní cenu – zahradní traktůrek za 90 tisíc korun.

V pátek 29. dubna proběhlo v přímém přenosu losování výherce hlavní ceny a ze zbrusu nového traktůrku se mohla radovat paní Gabriela Hanáková z Brna-Žebětína. 17. března jsme jí výhru přivezli až k ní domů.

„Iniciátorkou byla maminka,“ přiznává s úsměvem paní Gabriela. „Šla zrovna na cvičení a nestihla zavolat do vysílání, tak jsem to zkusila místo ní já a nakonec se poštěstilo i ve finále.“ Radost z traktůrku měl i její pětiletý syn. „Těší se na něho celý měsíc, takže ten z toho má – hned po babičce – asi největší radost,“ dodává spokojeně majitelka traktůrku.

Výhru předával Zdeněk Junák s rozhlasovým týmem a zástupcem firmy Vari Radimem Staňkem. „Ještě že Vari nejeli do Varů, ale k nám do Brna,“ zavtipkoval moderátor pořadu Srdovky Zdeňka Junáka.

autoři: Zdeněk Truhlář , lop

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...