Pondělní Noční linka: Volný jako pták!

29. červen 2020

Kdy jste se naposledy cítili volní jako ptáci? A vlastně, cítí se ptáci opravdu volní? Při jaké přiležitosti jste si v životě řekli: "Jsem volný jako pták." Je pro vás důležité, cítit se v životě volný jako pták? Kdy pocítíte, že se vám naopak "utahuje obojek" kolem krku? Jaký druh svobody je pro vás nejdůležitější?

Být svobodný a cítit se volný jako pták, nemusí být vždy totéž. Pojďme si dnes popovídat o situacích v životě, kdy nám bylo či je prostě báječně a cítíme se volní jako ptáci! Pro někoho je to plávání v moři třeba bez plavek a pro někoho skákání padákem. A co pro vás?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...