Pondělní Noční linka: Může fungovat vztah na dálku?

19. září 2022

Mají se rádi, ale každý žijí v jiném městě. Vídají se zřídka, společný čas je omezen mnohdy jen na víkendy nebo pár dní za měsíc. Znáte to? Poznáváte se v tom? 

Zažili jste někdy vztah na dálku? Museli jste se někdy s vaším partnerem na kratší či delší čas rozloučit, když odešel například za prací do jiného města nebo státu? Nebo odešel jeden z vás za studiem? Odešel vám váš milý na vojnu a museli jste na něj čekat dlouhé měsíce? Potkali jste o prázdninách novou lásku, pak jste každý odjel domů a snažili o vztah na dálku? Pokud na nějakou z těchto otázek odpovídáte ano, pojďte nám říct, jak to dopadlo?! Má podle vás taková láska šanci na přežití? Co dělat, aby taková láska vydržela? 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rozhlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email linka@rozhlas.cz a také telefon 731 800 900.

V době vysílání můžete volat do studia Českého rozhlasu Zlín, ve kterém se na vás těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...