Páteční Noční linka: Kdy jste byli ve správnou dobu na správném místě?

17. září 2021

Změnil se vám díky tomu život? Poznali jste nové přátele? Dostali nějakou zajímavou nabídku? Poznali svou budoucí lásku? Získali zajímavé zaměstnání ? Dostali šanci na lepší práci nebo potkali člověka,který vám změnil život k lepšímu?

Být ve správnou chvíli na správném místě-tomu se říká štěstí. Kdo to zažil, ví. Život se vám dokáže změnit k lepšímu, máte zase do všeho radost a chuť. Díky takovým situacím poznáte nové lidi, kteří vám pomohou, někam vás posunou, získáte zajímavé nabídky, zkrátka máte možnosti.

Kdy jste si v životě řekli vy, že jste byli v pravý okamžik na správném místě a nejen proto, že se vám zlepšil život, získali jste nové možnosti, ale třeba i někomu pomohli, potkali někoho šikovného a dali mu šanci na lepší život?

Na vaše příběhy a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu můžete napsat  přes web Noční linky www.rozhlas.cz/linka a nebo Karlovi po 23. hodině zatelefonujte na číslo 731 800 900. 

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...