Nová smlouva přinese žďárskému Žďasu zakázky
Zaměstnanci společnosti Žďas by měli mít v budoucnu více zakázek. Vedení největšího zaměstnavatele na Žďársku je chce získávat pomocí silného partnera - společnosti Siemens. S ní dnes uzavřely dohodu.
Žďárský Žďas tak bude potřebovat víc zaměstnanců. Při dnešním podpisu dohody o spolupráci s elektrotechnickou firmou Siemens to řekl ředitel Miroslav Šabart. Obě firmy získají společně zakázky na světový trzích, konkrétně v Jižní Americe, Číně nebo Indii. Přibudou tak pracovní místa, vedení Žďasu se ale obává, aby o ně byl zájem.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Hlášení menstruace, facka žákovi, stavění za trest do kouta. Inspekce prověřila stížnosti rodičů v Bašce
-
Tělo pohřešovaného Čecha po srážce lodí v Chorvatsku našli potápěči. Zemřeli celkem čtyři lidé
-
‚Musíme podpořit Ukrajinu a jejich armádu v boji za svobodu.‘ Češi se zúčastnili půlmaratonu v Oděse
-
Na dvě rezervace deset zrušených. Ruští turisté už na Krym nechtějí, jiní tam kvůli nedostatku paliva uvázli