FC Vysočina už osm zápasů v řadě neprohrála

24. září 2010

Druholigoví jihlavští fotbalisté prodloužili svou šňůru neporazitelnosti na osm utkání. Včera se představili ve Vítkovicích odkud si domů vezli všechny tři body za vítězství 3:1. Díky úspěchu na severu Moravy se FC Vysočina posunula už na pátou příčku druholigové tabulky.

Základ první jarní výhře na hřišti soupeře položila Jihlava už v úvodních pětačtyřiceti minutách, kdy se za záda domácího brankáře Mady trefila hned dvakrát. U obou gólů hrál jednu z hlavních rolí záložník Petr Vladyka. Jeho první zahrávanou standartní situaci přetavil v jihlavský úspěch Aleš Hošťálek a druhou pak Karel Večeřa. Vítkovice sice po přestávce snížily na rozdíl jediného gólu, dvacet minut před koncem si ale zopakovali spolupráci Vladyka s Večeřou a FC Vysočina brala tři body za výhru 3:1.