Dámské silonky mají mnoho využití, i když už je nemůžete nosit

Dnes tady mám něco pro dámy. Také se vám ve skříni hromadí silonky, kterým sem a tam utíká oko? Nemusíte je hned vyhazovat, protože se dají výborně využít.

Skvěle s nimi vyčistíte zrcadla, okna nebo brýle. Tím, že jsou pevné a zároveň pružné, poslouží i na místech, kde už obyčejná gumička nestačí. A své uplatnění najdou i na zahradě. Stačí je nastříhat na tenké proužky a můžete s nimi přivázat mladé rostlinky rajčat nebo paprik k jejich oporám. Tento malý kousek oblečení jen tak nedoslouží. Vyzkoušejte to a určitě mi dáte za pravdu.

autor: Iva Hüttnerová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.